سوالاتی که می خواهید بدانید

امروزه رایانه، زندگی آدمی را در تمام ابعاد تغییر داده است. تحقیقات انجام شده در رابطه با برنامه های توسعه اغلب کشورها، نشان دهنده اهمیت نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در این برنامه هاست. فناوری اطلاعات و ارتباطات را میتوان به عنوان ابزاری کارآمد برای افزایش کیفیت آموزش مورد استفاده قرار داد به نوعی که شیوه های سنتی آموزش را تغییر داده و شیوه ای نوین ایجاد کرده تا دیگر نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نباشد. عواملی مانند جهانی شدن٬ تمایل به کاهش هزینه های آموزش، افزایش متقاضیان یادگیری٬ تمایل به رهایی از قید مکان و زمان و دسترسی راحت سبب ایجاد شیوه مدرن یادگیری یعنی سامانه آموزش مجازی شده است.امروزه کمتر محیط آموزشی وجود دارد که از ابزارهای آموزش مجازی استفاده نکند.

خیر شما با گوشی همراهتون یا تبلت و یا سیستم های معمولی خونگیتون هم میتونید به سامانه ما وصل بشید.

شما میتونید نرم افزارهای مورد نیاز  رو از لینک زیر
“راهنمای نرم افزارهای مورد نیاز برای ورود به سامانه آیریک” 
دانلود نمایید.

بله تیم ما سامانه ای مجزا و با امکانات آموزشگاهی ترتیب دیده که شما میتونید از بین پلن ها هم پلن آموزشگاهی سامانه با امکانات ویژه آموزشگاه رو انتخاب بفرمایید.

بله ما پلن ها و نرم افزارهای ویژه بخش اموزش های سازمانی هم در نظر گرفتیم که با مراجعه به لینک زیر میتونید اطلاعات بیشتر هم کسب نمایید.

“آموزش مجازی سازمانی”

شرکت آیریک پردازش شبرو به عنوان یک شرکت فناور با سابقه یک دهه در زمینه IT  مستقر در پارک علم فناوری ، با هدف ارتقا و بروز شدن دانش و مهارت های نیروی انسانی  و دائمی شدن  فرایند آموزشی و انتقال سریع و موثر دانش و مهارت، سامانه آموزش مجازی و وب کنفرانس  را ارائه نموده است.

شرکت آیریک پردازش شبرو

×

سلام

با سپاس از انتخاب ما ،هرگونه سوالی داشتید بفرمایید تا به شما کمک کنم

× از ما بپرسید.