سامانه ویدیو اشتراکی

این سرویس ویدیو شما را در سرور خود ذخیره و نمایش می‌دهد و به افراد اجازه می‌دهد این ویدیو را با دیگران نمایش یا به اشتراک بگذارند.

وبسایت نمایش یک سرویس کاربر محور میباشد که محتوای موجود در آن توسط کاربران تهیه و بارگزاری میشود.

هدف از برپایی این خدمات ، ایجاد محیطی سالم برای اشتراک گذاری ویدیوی کاربران سامانه شما با دیگران در ایران و سایر نقاط جهان ، بوده است.

در صورتی که شما نیز تولید کننده محتوا می باشید می توانید از امکانات نمایش برای انتشار محتوای خود استفاده نمایش استفاده کنید و نمایش خود را در معرض دید دیگران قرار دهید.

ویدئواشتراکی

در فضای اطلاعات و ارتباطات، ایجاد دسترسی عمومی و گسترده به زیرساخت‌ها و امکانات حرفه‌ای برای به اشتراک‌گذاری محتوای ویدئویی است تا مخاطبان بتوانند از آن به عنوان رسانه‌ای شخصی‌شده استفاده کنند.

پخش ویدیو

ما چگونه کار میکنیم؟

با نگاهی تخصصی تلاش می‌کنیم تا فضایی گفتگو-محور و اجتماعی خلق کند. فضایی که برای

تولیدکنندگان و مدیریت‌کنندگان محتواهای ویدئویی این فرصت را خلق کند که بتوانند با به تصویر کشیدن یا به اشتراک گذاشتن ایده و ذهنیت‌شان، بین مخاطبان گفتگو خلق کنند و از این طریق بینندگان و مخاطبان دید بهتر و روشن‌تری نسبت به زندگی و دنیای اطرافشان پیدا کنند.

تبلیغات ویدیویی بهتر از سایر تبلیغات است

تبلیغات ویدیوئی این معنی نیست که باعث معروف تر شدن وب سایت شما  شود بلکه  شما با این کار محبوبیت برای سایتی ایجاد می کنید ، که در آن ویدئو خود را آپلود کرده اید.

پس با اشتراک گذاری ویدئو هایتان این شانس را از وب سایت خود نگیرید و ویدئو هایتان را در سایت خودتان
آپلود کنید و تغییر را در گذر زمان حس کنید.

تبلیغات

شرکت آیریک پردازش شبرو به عنوان یک شرکت فناور با سابقه یک دهه در زمینه IT  مستقر در پارک علم فناوری ، با هدف ارتقا و بروز شدن دانش و مهارت های نیروی انسانی  و دائمی شدن  فرایند آموزشی و انتقال سریع و موثر دانش و مهارت، سامانه آموزش مجازی و وب کنفرانس  را ارائه نموده است.

شرکت آیریک پردازش شبرو

×

سلام

با سپاس از انتخاب ما ،هرگونه سوالی داشتید بفرمایید تا به شما کمک کنم

× از ما بپرسید.