خدمات ویژه ما

برندینگ یا همان برندسازی (Branding) یکی از مهم‌ترین اصول هر کسب‌وکاری است که استراتژی ها و اصول خاص خود را دارد ، دانستن این اصول برای هر بیزینسی الزامی است. تکنیک برندسازی یا برندینگ ( Branding) تکنیکی مهم برای تثبیت شما در بازاررقبای شماست. برند شما در واقع اعتبار شما در نزد مشتری است.

اینستا مارکتینگ

حضور روز افزون شبکه‌های اجتماعی باعث شده که بحث­‌های مالی مانند تبلیغات نیز مورد توجه قرار بگیرد؛ اینستاگرام مارکتینگ یکی از روش­های درآمد زایی جدید و پربازده است که امروزه از طریق کاربران پر فالوئر پیگیری می ­شود. که گروه آیریک با وجود نیروهای خبره خود شما را در این مسیر یاری می نماید

ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ یک روش بازاریابی برای نمایش محصولات و خدمات است که به دلیل اثر بخشی بیشتر برای مخاطبان، قابلیت جذب بیشتر مخاطب را دارد.

آنالیز سایت

یکی از مهمترین مواردی است که باید آن را همیشه دنبال کرده و انجام دهید. ابزارهای زیادی برای آنالیز سایت وجود دارد که ما بابهره گیری از متخصصین این حوزه بهترین آنالیز و سئو را برای سایت شما انجام می دهیم.

برند سازی

یک امر خیلی مهم در هر کسب وکاری داشتن برند است که با متخصصان ما میتوان برند معتبر و زبیا داشته باشید

اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن ها یک راه شناسایی کارتون و راحت انجام دادن کارهاست. با ما می توانید یک اپلیکیشن خوب و جامع داشته باشید

طراحی سایت حرفه ای

برای طراحی سایت فردا هم دیر است همین امروز شروع می کنیم. سرعت رشد روز افزون تکنولوژی و تاثیر انتخاب شرکت طراحی سایت در عملکرد تجاری مجموعه شما و اهمیت بسزایی که در افزایش درآمد تجارت شما دارد و تاثیر سایت طراحی شده در کسب و کار شما تا حدیست که می تواند آن را دگرگون کند، پس با وسواس بسیار شرکت طراحی سایت مشاور خود را انتخاب نمایید.

یک تیم متعهد

تعهد تیم کاری موجب بالا رفتن سطح کاری و بازدهی تیم ما میشه

بهترین متخصصین ما

متخصصان با تجربه را گرد هم آوردیم برای تبدیل رویاهاتون به واقعیت شیرین

پشتیبانی 24 ساعته

در هر زمان و در هر موقعیت تیم ما همراه شما خواهد بود.(شما خانواده ما هستید؛ پس ما همیشه همراهتون هستیم)

شرکت آیریک پردازش شبرو به عنوان یک شرکت فناور با سابقه یک دهه در زمینه IT  مستقر در پارک علم فناوری ، با هدف ارتقا و بروز شدن دانش و مهارت های نیروی انسانی  و دائمی شدن  فرایند آموزشی و انتقال سریع و موثر دانش و مهارت، سامانه آموزش مجازی و وب کنفرانس  را ارائه نموده است.

شرکت آیریک پردازش شبرو

×

سلام

با سپاس از انتخاب ما ،هرگونه سوالی داشتید بفرمایید تا به شما کمک کنم

× از ما بپرسید.