اپلیکیشن موبایل ایتکاک

راهکاری برای تمامی اعضای

اپلیکیشن موبایل ایتکاک به مدیران و معاونین ، معلمین ، اولیا و دانش آموزان ،دانشجویان ، اساتید دانشگاه و مدارس کمک می کند به آسانی به سامانه آموزش مجازی دسترسی یابند.

با گسترش کاربرد گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها، این ابزار به جزء جدایی ناپذیری از زندگی روزمره ما بدل شده‌اند که استفاده از امکانات آن ها، زندگی را برای همه آسان تر کرده است. نرم افزار موبایل مدرسه و دانشگاهی ایتکاک با درنظر گرفتن همین پیشرفت فناوری ایجاد شده است.

 

نرم افزار موبایل مدرسه و دانشگاهی ایتکاک با هدف استفاده بر روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها طراحی گردیده و در دو نسخه ی مجزا برای سیستم عامل های اندروید گوگل Google Android و آی او اس اپل Apple IOS موجود می باشد که امکان دسترسی به قابلیت‌های منحصر به فرد سامانه ایتکاک را در هر لحظه و در هرجا برای دانش آموزان و دانشجویان آنها فراهم می کند.

موبایل
اپلیکیشن

معرفی نرم افزار موبایل ایتکاک:

امکانات بی نظیر جهت اطلاع رسانی گسترده به صورت آنی و بدون هزینه به دانش آموزان، دانشجویان و نیز معلمین و اساتید، امکان معرفی مدرسه یا مجتمع آموزشی و دانشگاهی آن، تور تصویری فضای آموزشی و معرفی کادر مدیریتی، اداری و آموزشی تنها گوشهای از قابلیت های نرم افزار موبایل ایتکاک میباشد.

ی تردید طراحی این سامانه گام بسیار موثری در جهت پیشبرد اهداف مدارس و مجتمع های آموزشی دانشگاهی به حساب می آید و نقش بسزایی در معرفی هرچه بهتر مزایا، سوابق، خدمات و امکانات آنها خواهد داشت.

شرکت آیریک پردازش شبرو به عنوان یک شرکت فناور با سابقه یک دهه در زمینه IT  مستقر در پارک علم فناوری ، با هدف ارتقا و بروز شدن دانش و مهارت های نیروی انسانی  و دائمی شدن  فرایند آموزشی و انتقال سریع و موثر دانش و مهارت، سامانه آموزش مجازی و وب کنفرانس  را ارائه نموده است.

شرکت آیریک پردازش شبرو

×

سلام

با سپاس از انتخاب ما ،هرگونه سوالی داشتید بفرمایید تا به شما کمک کنم

× از ما بپرسید.